Řídící systémy

Řídící systémy a kompletní automatizace pro linky povrchových úprav a zneškodňovací stanice zahrnující:

  • řízení zdrojů, topení a chlazení, ovládání pohybu katodových tyčí, dávkování přísad do lázní, dopouštění oplachů a lázní atd.
  • možnost řízení zdrojů dle předdefinované náběhové křivky
  • ovládání pojezdu dopravníků, řízení technologického sledu
  • tisky protokolů obsahující celý technologický proces, tj. teploty a časy v každé lázni, technologický sled operací, zvolený program, nastavené proudové hustoty, množství prošlých ampérhodin a dávky lesků, vyrobená množství a druhy zboží dle zvoleného programu nebo kódu zboží
  • vizualizace celé technologie na PC
  • diagnostika poruch pro snadné a rychlé nalezení závady a její co nejrychlejší odstranění

Řídící systém ASŘ zajišťuje plně automatický provoz linky bez zásahu lidské ruky s tiskem protokolů o výrobě a akcích obsluhy, poruchách, technologických podmínkách apod., splňuje podmínky požadované auditem pro linky podobné technologie. Jednotlivé komponenty řídícího systému ASŘ (hardware i software) jsou vyráběny dle ISO 9001 a naše firma je držitelem příslušných certifikátů.

K řízení používáme PLC automaty, software je naším produktem, což zaručuje budoucí bezproblémové změny a úpravy, záruku servisu a zajištěnou zákaznickou podporu.

Zadávání parametrů se provádí standardně z PC a z dotykového panelu. Součástí ASŘ je vizualizace technologie s archivací dat a tvorbou protokolů o výrobě.

Standardní součástí ASŘ je vzdálený přístup přes Internet nebo GSM s možností hlášení poruchových stavů např. na mobil nebo PC technologa.

Poskytujeme servis 24 hod denně, 7 dní v týdnu.

Doba pro provedení servisního zásahu je daná pouze dobou potřebnou na cestu k zákazníkovi.

Ovládací panel linky
Technologie